Profil tvrtke

Društvo, nastalo iz Odvjetničkog ureda odvjetnika Miroslava Leke, osnovano je 1998. godine. Nudi cijeli raspon pravnih usluga i ekspertiza. Društvo je poznato je po praksi trgovačkog i građanskog prava koje uključuje statusna pitanja, potraživanja pravnih osoba, ugovorna pitanja, autorska prava i intelektualno vlasništvo, radna pitanja, pitanja stvarnog prava i zemljišno-knjižnog prava.

 

Naše društvo broji ukupno 26 članova: od toga 6 odvjetnika, a ostalo su odvjetnički vježbenici i uredski administratori. U obavljanju svojih aktivnosti surađujemo s etabliranim ovlaštenim knjigovođama, revizorima, sudskim tumačima, poreznim savjetnicima kao i ostalim stručnjacima.

 

Četiri odvjetnika našeg Društva članovi su AIJA-e, međunarodnog udruženja mladih odvjetnika, redovno sudjelujući u okupljanjima i stručnim radionicama u organizaciji AIJA-e.

Društvo je, kao nacionalni izvjestitelj za Republiku Hrvatsku, sudjelovalo u projektu Svjetske Banke „Doing Business“ u izvješćima za 2008., 2009., 2010. i 2011. godinu.

Kako bismo našim klijentima pružili potpunu pravnu podršku, surađujemo sa uglednim domaćim i inozemnim odvjetnicima i odvjetničkim društvima.